Де краще пройти офтальмопластику в Україні

Поняття «офтальмопластика»: як, що і навіщо?


Офтальмопластика — це один з розділів пластичної хірургії, який ставить перед собою за мету відновлення анатомічних і функціональних дефектів органу зору та його придаткового апарату. Все про офтальмопластику, а також всі подробиці цього поняття можна дізнатися на сайті https://zir.clinic/oftalmoplastika/.


На даний час провести межу між пластичною та косметичною хірургією очей практично неможливо, оскільки вони багато в чому доповнюють один одну, бо нормальнiї функції того чи іншого анатомічного відділу зорового органу відповідає і певна форма.


Роль застосування апаратури в офтальмопластицi


Застосування лазерної, радіохвильової апаратури в офтальмології і в офтальмопластиці, зокрема, дає можливість виконувати операцію без ножових розрізів, забезпечуючи прекрасний косметичний ефект, знижує ризик додаткової травматизації зовнішніх покривів, різко скорочує термін післяопераційної реабілітації пацієнтів.


Технології в офтальмопластиці


• лазерні;
• хірургічні;
• радіохвильові;
• електрохірургічні;
• з використанням кріообладнання;
• сучасні ін’єкційні технології.


Слід зазначити, що офтальмопластикой займається більшість пластичних хірургів.



На нашу думку, для виконання таких специфічних операцій необхідно проводити в спеціалізованій очній клініці, яка володіє як вузькоспеціалізованими сертифікованими в даній області фахівцями, так і унікальним мікрохірургічним обладнанням. Всим цим володіє офтальмологічна клініка в Україні.


Тривалий час найрізноманітнішими захворюваннями органу зору займалися лікарі-окулісти. З розвитком сучасних методів дослідження і лікування хвороб очей сформувалися різні напрямки: офтальмотравматологія, офтальмоонкологія та інші.


Існує такий розділ офтальмології як пластична і реконструктивна офтальмохірургія. Хірурги-офтальмопластики з офтальмологічної  клініки zir.clinic займаються реконструкцією кон’юнктиви, відновленням цілісності стінок орбіти, пластикою слізних шляхів, виконують реконструктивні операції з видалення ока. Усувають вроджену та вікову патології придаткового апарату очей, займаються складними відновлювальними операціями при наслідках різних травм і опіків очей.


Щодо дитячого вiку, пластичні і реконструктивні операції краще проводити, коли дитина підросте. У цьому випадку багато залежить від батьків та від того, як вони будуть орієнтувати дитину в соціальному середовищі, починаючи з ранніх років, щоб уникнути у неї розвитку комплексу неповноцінності. Косметичного ефекту досягти легше, оперуючи одноразово, але в оптимальні терміни, ніж після декількох операцій.



 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: