Яблука, як виявилось, допомагають при порушенні роботи вестибулярного апарату

Кінетоз (наукова назва «морської хвороби») спровоковано збоями в роботі вестибулярного апарату, пояснили медики. У  результаті чого поїздка на автомобілі, поїзді чи літаку може викликати запаморочення, нудоту, блювоту. У найбільш чутливих людей, подібний стрес може ще досить довго відгукуватися і після подорожі.


Першим і найбільш дієвим методом подолання проблеми лікарі назвали є тренування. Виконуйте просту фізкультуру: кругові рухи головою і нахили кожен день по 10-15 хвилин і ви зможете підготувати свій організм до тривалих подорожей на автомобілі.


Або ж можна скористатися іншими способами боротьби з кінетозом:


1) Ліки від захитування є ефективними, але спершу слід  проконсультуватись із лікарем.


2) Правильне положення в транспорті — не сідайте спиною до напрямку руху. Якщо це корабель, розташовуйтесь на кормі і спостерігайте за горизонтом, а не за хвилями.


3) Правильно харчуйтеся — перед поїздкою і протягом неї не вживайте алкоголь, солодку газовану воду і жирні продукти. Ідеально справляються з закачуванням вітамін С і кислі продукти, назразок яблук і лимонів


dobryjlikar.com

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: