ТОП-5 причин, чому діти не чують своїх батьків

Не дивляться в очі дитині
Діти в ранньому віці не вміють концентруватися на декількох завданнях одночасно. Тому якщо дитина чимось зайнятий, а ви десь зверху озвучуєте своє прохання — він її не почує. Тому дуже важливо зловити увагу дитини і перемкнути його на себе, опустившись на рівень його очей, доторкнувшись до руки і назвавши його по імені.


Довгі вказівки
«Роззувайся, мий руки і сідай обідати» — здається, що це просте прохання, чи не так? Але для дитини це може бути дуже складний алгоритм. Йому важко запам’ятати послідовність, тому він цілком може втратити деякі моменти. Тому розбивайте тривалі прохання на короткі і прості.
 
Натяки і непрямі вказівки
Ваші прохання повинні звучати однозначно. Діти сприймають почуте буквально і не можуть здогадатися, що ви від них хочете, якщо ви натякаєте на щось, але не кажіть про це прямо.
 
Крик
Якщо ви кричите на дитину — вона відчуває тривогу і страх. Він не розуміє, навіщо виконувати ваше прохання, він робить це, щоб уникнути покарання. Тому говорите свої прохання непохитно і рівним тоном.
 
Ви не чуєте дітей
Не забувайте, що діти — це ваше відображення, вони беруть приклад зі своїх батьків і навіть переймають майстерність комунікації. І якщо протягом дня ви відмахуєтеся від дитини, не чекайте, що він буде надходити з вами інакше.


 


дети.ком

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: