Від чого залежить жіноче щастя

Проста і коротка відповідь на таємницю: чого ж хочуть жінки?
Жіноча психологія і її потреби важкі для розуміння чоловіками, однак деякі — психотерапевти зокрема — намагаються розгадати ці таємниці. Так, за результатами проведеного психотерапевтом М. Гері Ньюманом дослідження, стало відомо, що для гармонійних і комфортних відносин, які роблять заміжню жінку щасливою і задоволеною шлюбом необхідно, щоб її влаштовувало сексуальне життя.


Вчені провели експеримент, який визначав взаємозв’язок між частотою занять любов’ю у пари з серйозними стосунками, аж до уточнення скільки разів в тиждень або місяць повинен бути секс у жінки, для того щоб вона відчувала себе щасливою. Для реалізації і підтвердження поставленої гіпотези Гері Ньюман відібрав у контрольну групу 400 жінок, які вже перебували в тривалих відносинах з одним партнером.


Провівши кілька етапів своїх досліджень, психотерапевт визначив дві групи жінок: до першої увійшли ті представниці прекрасної статі, які були щасливі в шлюбі, і оптимальною кількістю занять сексом зі своїм партнером зводилося до числа 11 в місяць. Друга ж група випробовуваних виявилася незадоволена своїми відносинами і інтимним життям заняття через 3-4 раз занять любов’ю в місяць.


Психотерапевти повідомили, що проблеми в сексуальному житті пари завжди тягнуть за собою і виникнення труднощів у всіх сферах життя жінки і чоловіка. На цьому грунті частіше виникають сварки і непорозуміння зростає. Для запобігання виникнення проблеми сексуального характеру, психотерапевт робить акцент на необхідності занять сексом регулярно, щоб зберегти запал пристрасті і тим самим зробити відносини щасливими


zdorovia.com.ua

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: