Лікарі розповіли про унікальний масаж, який впливає на самопочуття людини

Точковий масаж відповідає не тільки за здоров’я, але й за самопочуття людини.


Вона знаходиться на подушечці верхньої фаланги середнього пальця. Вплив на цю ділянку дозволить швидко «розлитися» тепла по тілу. Крім того, дана точка відповідає за почуття тривоги. Натиснувши на неї, хвилювання «випарується» і його місце займе спокій і врівноваженість.
Всього на тілі людини знаходиться близько 700 біологічно активних точок. Найбільша кількість чарівних місць розташоване на кистях рук, ступнях, вушних раковинах. Кожна точка відповідає за роботу того чи іншого органу. В результаті точкового масажу (рефлексотерапії) можна зняти біль, нормалізувати роботу нервової системи, зупинити запальні процеси в організмі і навіть підвищити опірність до вірусів та інфекцій.


На думку лікарів, цей метод самолікування можна застосовувати в якості долікарської допомоги. Потрібно тільки знати правильне розташування точок і силу натиснення. До речі, якщо ви відчули при масажі «життєвої» точки легкий біль або оніміння, не лякайтеся. Це говорить про те, що ви на правильному шляху.


Руки
Подивіться на свою кисть. Великий палець — це голова і шия. Долоню — тіло і внутрішні органи. Вказівний і середній пальці — проекція руки і ноги. При цьому, права кисть відповідає за праву половину тіла, ліва — за ліву.


Лікарі розповіли про унікальний масаж, який впливає на самопочуття людини


Точка серця.
Нормалізувати серцебиття можна за допомогою натискання подушечки верхньої фаланги мізинця.


Точка голови.
Якщо у вас болить голова, спробуйте помасажувати місце між великим і вказівним пальцем. Великий палець помістіть на тильній стороні кисті, вказівний — на долоні (середина лінії життя). Для досягнення швидкого ефекту потрібно масажувати точку 2-3 хвилини з певною силою. Якщо відчули біль при натисканні, точка знайдена.


Зубний біль.
При зубному болю спробуйте розтерти точку, розташовану на тильній стороні долоні під вказівним пальцем. Масаж тимчасово вгамує біль, але не вплине на причину.


Точка сексуальності.
Як це не дивно, але ця точка знаходиться на безіменному пальці правої руки, на якому носять обручку. Місце натискання — трохи нижче основи нігтя. Легкий масаж енергетичної точки дозволить посилити потяг до протилежної статі.


Точка сечостатевої сфери.
При патологіях сечостатевої сфери спробуйте активізувати точку, розташовану між горбками безіменного і середнього пальців. Болючість при натисканні вкаже на розвиток запального процесу.


Точка самопочуття.
Для відновлення загального самопочуття необхідно розтерти зап’ястя. Тут розташовані точки, відповідальні за рівновагу сил і енергії в організмі. Іноді вплив на цю точку порівнюють з контрастним душем: настільки дієвий ефект.


Застуда.
Позбутися від нежиті, болю в горлі допоможе масаж подушечок пальців. Всього кілька разів такого масажу протягом дня, і ви відчуєте як хвороба почне відступати.


Точка зору.
Середня частина середнього пальця відповідає за наші очі. Протягом дня, особливо якщо ви працюєте за комп’ютером, масажуйте ці місця. Це допоможе позбавити від перевтоми очей.


Вушна раковина
Масаж вушної раковини порівняємо зі службою порятунку: швидко і ефективно. Вплив на точки допоможуть розслабитися або підбадьоритися, зняти втому або прийти в себе в ході стресовій ситуації.


Лікарі розповіли про унікальний масаж, який впливає на самопочуття людини


Точка бадьорого ранку.
Швидше прокинутися вранці допоможе легкий масаж вушних раковин. Додайте до нього розминку мочок (відтягування, кругові рухи) і ви бадьорі як ніколи.


Точка спокійного сну.
Масажуйте мочку у її заснування (ближче до твердого хряща) за годинниковою стрілкою 3-4 хвилини. Масаж дозволить вам заспокоїтися і розслабитися.


Точка зору.
Центральна частина мочки вуха відповідає за наші очі. Масаж цього місця сприяє швидкому відпочинку і відновлення після виснажливої роботи.


Точка зубного болю.
5 хвилин масажу верхнього краю вуха з того боку, де болить зуб, і болю як не бувало.


Читайте також: Як можна визначити рак


Точка серця і легенів.
Знайти ці точки просто: всередині вушної раковини ближче до потилиці. Натискання вказівним пальцем на це місце стимулює роботу серцевого м’яза і легенів. Масаж ефективний при аритмії, гіпертонії, бронхіті, запаленні легенів.


Точка проти куріння.
Натискання на хрящ в нижній частині вушної раковини, трохи вище мочки допоможе знизити психічну залежність від нікотину. Крім того, масаж викликає огиду до тютюнового диму.


Ступні
Думаю, ви помічали, як при масажі ступень, відчувається взаємозв’язок з певними органами. Це нормальне явище, так як ступні є провідниками нашого тіла. Тут розташована найбільша кількість біологічно активних точок. Тому самомасаж починається з самого ранку, коли ми встаємо з ліжка, і закінчується, коли ми сідаємо або лягаємо.


Лікарі розповіли про унікальний масаж, який впливає на самопочуття людини


Точка вухо-горло-ніс
.Якщо ви промочили ноги, якщо у вас нежить і болить горло, масаж передньої частини стопи і бічній поверхні зігріє тіло і допоможе вгамувати біль.


Жіноча точка.
У центрі п’яти розташована точка, що відповідає за роботу яєчників. Ліва п’ята відповідає за лівий яєчник, права відповідно — за правий.


Протипоказання
Перед тим як зайнятися самолікуванням, проконсультуйтеся з фахівцем. Він підкаже, в яких випадках активація «життєвих» точок піде на користь, а в яких — послужить в недоброму світі.


Отже, слід бути обережним тим людям, хто страждає такими хворобами як:
-серцево-судинні захворювання;
-сечокам’яна хвороба та хвороби жовчних шляхів;
-онкологія;
-хронічне захворювання;
-шкірні ушкодження: садна, подряпини, запалення;
-підвищена температура тіла.Кращий час для точкового масажу
Оптимальний час для точкового масажу — ранок, день, вечір. Проміжок між активацією не повинен перевищувати 5 годин.
Вранці фахівці рекомендують сильніший тиск на шкіру. У денний час — помірне. Перед сном — легкий і спокійний.

 medicalnewstoday.com

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: