На вибір орієнтації людини можуть вплинути ліки, — вчені

Нове дослідження природи людської сексуальності дозволило вченим виступити з гіпотезою про причини переваги гомосексуальних відносин гетеросексуальним. На їхню думку, на вибір орієнтації людини можуть вплинути ліки, які свого часу приймала його мати.


За даними порталу про новини науки і медицини Eurek Alert, в рамках проведеного дослідження вчені простежили за статевим розвитком 34 осіб. В результаті вони встановили: люди, чиї матері під час вагітності приймали гормональні препарати для запобігання викидня, — відчували найменший інтерес до гетеросексуальним відносинам.


Вчені зробили висновок: прогестерон, що міститься в препаратах для вагітних, безпосередньо впливає на формування сексуальності у їх потомства.


Зазвичай прогестерон, який людське тіло здатне виробляти самостійно, призначають у вигляді ліків для підтримки процесу запліднення і зниження ризику викидня і передчасних пологів, а також для підвищення маси тіла новонародженого.


 


vectornews.net

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: