Скоро Україна може залишитися без медицини і медиків

Країна може залишитися без медиків.
В цьому переконана Ганна Свириденко, депутат фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді.


— Сьогодні на комісії з питань охорони здоров’я та соцзахисту доповідала щодо нашого з Марина Кочур проекту рішення Київради «Про звернення Київміськради до Верховної Ради України, Кабміну України та МОЗ щодо диференціації оплати медичних працівників», яким пропонується підвищити на два тарифні розряди посадові оклади медичних працівників, — розповіла вона.
За її словами, документ був розроблений сумісно з фахівцями Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я та її головою Канаровською Ларисою В’ячеславівною.


— І, по суті, є «воланням» столичних медиків про допомогу, адже іншим чином їм «достукатись» до наших високопосадовців не вдається, — зауважила вона, — А в іншому випадку нас чекає катастрофа національного масштабу.
І це, за її словами, не гіпербола, а реальний стан справ у медичній галузі нашої держави.


— Вона завжди перебувала на периферії уваги наших можновладців. Але «зрівнялівка» в оплаті праці стала справжнім плювком в обличчя кваліфікованим медпрацівникам. Наслідком цього стало масове звільнення досвідчених кадрів, відтік найкращих фахівців за кордон, зростання рівня корупції у медзакладах, падіння престижу професії. А що далі? Стрімке вимирання тих українців, які не встигли іммігрувати в інші країни і через те зможуть отримати фахову та вчасну допомогу? Я розумію, що людям з Печерських пагорбів, які лікуються у лікарнях США, Німеччини та Ізраїлю до цього байдуже, але… Хто буде лікувати простих українців, їх дітей, батьків, хто буде рятувати наші життя? P.S. Документ отримав підтримку усіх присутніх членів постійної комісії, — додала вона.


socportal.info

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: