Вчені довели небезпеку гормонів для здоров’я

Американські дослідники прийшли до висновку, що гормонозамістимі препарати призводять до глухоти.


Такий висновок вчені зробили в результаті дослідження, в якому взяли участь кілька тисяч чоловік. Виявилося, що у жінок ризик появи глухоти в рази вище через те, що вони часто приймати гормональні препарати для контрацепції. Прийом цих ліків сприяє розвитку глухоти.


У зоні ризику знаходяться жінки, які приймають дані ліки для відновлення гормонів при менопаузі. Однак, в цілому, небезпека загрожує й іншим жінкам, які приймають ці речовини. Згідно з результатами дослідження, ті, хто проходив терапію даними препаратами протягом 5-10 років збільшували ризик розвитку глухоти на 15%. Це досить високий ризик появи глухоти, який не варто недооцінювати.


Читати також: Вчені довели, що собаки вміють читати думки людей


Однак причина, по якій ці препарати провокують глухоту, невідома. В цілому, виявилося, що збільшення рівня естрогену і прогестерону призводить до погіршення слуху. Зараз вчені мають намір дізнатися, яким чином виникає такий ефект і як його уникнути і зберегти слух при зміні рівня гормонів.


Експерименти будуть продовжені найближчим часом, щоб знайти ліки від глухоти і допомогти уникнути цього захворювання.


 


vectornews.net

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: