Вчені розповіли про шкоду роботи для вагітних

Вчені з Великобританії провели дослідження, яке довело шкоду роботи для жінок, які перебувають в цікавому положенні, тому експерти радять жінкам, які планують вагітність, відмовитися від роботи.Дослідження показали, що майбутнім мамам набагато корисніше для здоров’я буде відмовитися від роботи перед тим, як заводити дитину. Фахівці переконані, що безробітні молоді жінки можуть набагато легше зачати і виносити малюка, ніж ті, хто щодня працює. Крім того, вчені говорять, що тим парам, які давно і безуспішно намагаються завести дитину також варто подумати про те, щоб відмовитися від роботи. Жінка повинна якийсь час побути вдома і відпочити, а після цього можна планувати зачаття. У такому випадку шанси на нього будуть значно вище.


Читати також: Вчені розповіли про шкоду крижаної води


В експерименті вчених брали участь самі різні жінки, з різними поглядами і способом життя. Однак всі, хто під час робочих моментів вибухали і нервували, було й так легко завагітніти, ніж ті, які насолоджувалися безтурботним часом. Вчені говорять, що звичайної відпустки не завжди вистачає, щоб по-справжньому розслабитися, тому вони рекомендують жінкам сидіти вдома і заводити дитину будучи домогосподарками. У такому випадку цей процес пройде успішніше, а крім того, здоров’я майбутньої мами в такій ситуації також буде в більш вигідній позиції, оскільки відпочинок дасть можливість всьому організму відновитися.


 medicalnewstoday.com

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: