Вчені знайшли ліки від безсоння

На думку вчених з Великобританії, людям, які страждають безсонням, потрібно частіше їздити до моря. За їх дослідженню доведено, що море благотворно впливає на нервову систему, психіку і здоров’я в цілому людини.


Фахівці стверджують, що коли людина перебуває у моря, його сон стає краще, спокійніше і глибше. Також вони вважають, що краса моря і милування їм знімає стрес, напруга і під час такої релаксації може прийти рішення багатьох проблем.


Море ще допомагає тим, у кого є проблеми з підвищеним артеріальним тиском. Тому у тих, хто страждає хворобами серцево-судинної системи або підвищеним тиском, потрібно і важливо провести деяку кількість часу на морському березі. Коли у людини знижується тиск, то його хилить на сон і в результаті людина відпочиває і висипається.


Повітря на морському березі теж благотворно впливає на дихальну систему, допомагаючи їй стати стійкіше до різних хвороб і вірусів. Морське повітря підтримує імунітет і допомагає не хворіти в сезон простудних захворювань.vectornews.net

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: