Вчені довели, що музика впливає на мову людини

Вчені довели, що музика впливає на мову людини Дослідники з Великобританії заявили, що їм вдалося довести, що музика може впливати на мову людини, змінюючи її і покращуючи.

Як передає видання Eurekalert, вчені прийшли до висновку, що музика здатна міняти мову людини, оскільки впливає на певні ділянки мозку, які також відповідають за людську мову. Йдеться про людей, які страждають порушеннями мови і їм потрібна певна терапія і заняття по її поліпшенню. Проблеми можуть виникати через захворювання, пов’язані з аутизмом, інсульти, недоумство, або пошкодження мозку. У будь-якому випадку це призводить до того, що у людини розвиваються будь-які порушення в мовній функції. Як наслідок людина не може нормально говорити.

Для лікування цієї проблеми вчені використовують різні методи. Тепер же вони виявили, що можна користуватися музикою — вона впливає на потрібні зони мозку, примушуючи їх працювати активніше. В результаті розвиваються нові нейронні зв’язки, які допомагають налагоджувати мову людини. Музичні твори допомагають повертати людей, які страждають деменцією, в звичне для них середовище, не дозволяючи замкнутися в собі. В даних випадках це також може бути важливим фактором для того, щоб відновити функцію мови у людини.

Читайте також: Вчені довели, що освітлення в будинку впливає на якість сну

Планується, що тепер це відкриття лікарі будуть використовувати для лікування людей з вадами мовлення. Вчені кажуть, що музика може стати ефективним способом реабілітації людей з різними порушеннями і допомогти їм стабілізуватися після різного роду травм.

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: