Вчені розповіли про шкоду крижаної води

Вчені розповіли про шкоду крижаної водиДослідники повідомили, що їм вдалося довести шкоду крижаної води для організму людини: вони з’ясували, що пити її не варто в будь-якому випадку, а особливо небезпечно може бути вживання в жарку погоду.

Вчені говорять, що багато хто воліє пити холодну воду, щоб швидше вгамувати спрагу, однак це погано і призводить до серйозних проблем. За словами дослідників, набагато краще пити просто прохолодну воду або воду кімнатної температури. Такою водою набагато швидше можна втамувати спрагу, а крім того, шкода для шлунково-кишкового тракту буде меншою.

В цілому, вчені говорять, що найбільшої шкоди холодна вода завдає травній системі людини. Виявляється, в результаті прийому холодної води звужуються судини, що призводить до уповільнення процесу обробки їжі.

Крім того, після вживання крижаної води організм не отримує поживні речовини, оскільки температура тіла становить приблизно 36,6 градусів, а якщо на тіло впливають холодом, то воно змушене відновлювати баланс температури, що призводить до витрати енергії. В результаті людині не вистачає набору мікроелементів.

Читати також: Вчені розповіли чому люди надають перевагу пізньому сну

Також при вживанні занадто холодної води в спеку є ризик отримати застуду, яка також може дати ускладнення. Занадто холодна вода стимулює блукаючий нерв, в результаті починається процес уповільнення ритму серця, що небезпечно для життя. Таким чином, вчені говорять, що важливо дбати про правильну температуру споживаної води. Раніше вчені розповіли, як правильно вживати воду, щоб від цього була користь.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: