Верховинській лікарні передали благодійну допомогу

Голова райдержадміністрації Олег Лютий разом із заступником голови обласної ради, депутатом обласної ради  Сергієм Басарабом та головою благодійного фонду «ГУ КЕРЗ – Угорщина піклується» Іриною Стасюк здійснили візит в Верховинську центральну районну лікарню.


Причиною відвідин стало передання благодійної допомоги від вищеназваного фонду у вигляді медичного обладнання, лікувальних засобів, предметів гігієни тощо в центральну районну лікарню, придбаних орієнтовно на суму 900 тис. грн, інформує Верховинська РДА.


Сергій Басараб зауважив, що завдяки співпраці з благодійним фондом «ГУ КЕРЗ», вдалось оновити матеріальну базу центральної районної лікарні, що сприятиме покращенню надання медичних послуг  тій частині населення, яка найбільше цього потребує. Також Сергій Михайлович оголосив майбутні плани, серед яких: доукомплектування ліжками центральну районну лікарню та обладнання кімнати з апаратом комп’ютерної томографії до кінця 2018 року.


Голова Верховинської РДА в свою чергу зазначив, що оскільки на сьогоднішній день місцевого ресурсу недостатньо, він дякує за співпрацю та надану допомогу  Ірині Стасюк та Сергію Басарабу, адже це дасть можливість покращити життєдіяльність людей та медичне обслуговування мешканців Верховинського району.


«Варто відмітити, ця співпраця не обмежується тільки сферою медицини. Тут йде мова про допомогу у фінансуванні ремонту спортивного залу Ільцівської ЗОШ І-ІІІ ст., тому ми щиро надіємось на подальше наше співробітництво!»  – додав Олег Валерійович.


galka.if.ua

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: