Уряд дозволив перевіряти аптеки в 2018 р.

На Урядовому порталі оприлюднено постанову КМУ від 18.12.2017 р. № 1104, якою затверджено перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія мораторію на проведення планових перевірок суб’єктів господарювання. Даний документ набуде чинності з дня його офіційного опублікування. За інформацією, отриманою від видання «Урядовий кур’єр», дану постанову планується надрукувати в найближчому номері.


Зокрема, до органів, на які не поширюється дія мораторію, відносяться:


Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі — Держлікслужба) та її територіальні органи;
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів (далі — Держпродспоживслужба) та її територіальні органи (у частині заходів зі здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю, державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства, безпекою та окремими показниками якості харчових продуктів, дотриманням законодавства про захист прав споживачів, державного нагляду у сферах карантину та захисту рослин);
Державна фіскальна служба України та її територіальні органи.
Зауважимо, що Держлікслужба вже уповноважила свої територіальні органи щодо проведення перевірок дотримання ліцензіатами вимог Ліцензійних умов з виробництва, оптової, роздрібної торгівлі, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).


Окрім цього, наприкінці листопада 2017 р. Держлікслужбою також затверджено Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2018 р.


Також нагадаємо, що Державною регуляторною службою України (далі — ДРС) затверджено План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 р., на підставі якого всі контролюючі органи, які запланували перевірити даного суб’єкта господарювання, можуть зробити це виключно у строки, встановлені цим планом. ДРС для покращення користування вказаним планом розроблено пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю), завдяки якому суб’єкти господарювання можуть безкоштовно та без реєстрації перевірити, чи включено їх до нього за допомогою форми пошуку.


apteka.ua

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: