Робота для батьків. Як поєднувати її з дітьми?

Щодня це питання підіймається серед усіх молодих батьків. Особливо серед тих, у яких тільки що народилося дитя. Відразу виникає питання, зокрема для мам: як мені приділяти максимально багато часу дитині, але при цьому мати можливість заробляти? Представник IT — компанії Jooble, на якому можна знайти роботу, вирішив поділитися деякими порадами. 


Діти — це чудово, вони є одні з найпрекрасніших створінь на землі. Але часом їх дуже складно фінансово забезпечити. До того ж, ще більше часу має приділятися їх вихованню. Дуже часто, особливо батько, не може приділяти достатньо часу дітям через постійну завантаженість на роботі. Та існує зворотня ситуація, коли мама не може працювати, так як повинен хтось постійно бути з дитиною на найперших стадіях її життя.


Кидати дитину, йти працювати?


Ні в якому разі, зараз вже не те століття, щоб кидати дітей або віддавати комусь за ним доглядати в такому ранньому віці. Існує Інтернет і дистанційна робота, яка дозволяє працювати стільки, скільки виходить, регулювати графік і працювати тоді, коли це зручно. Робота не буде займати повністю день, а тільки тоді, коли за малюком не потрібно доглядати. Безумовно, що не вийде працювати 8 годин на добу, так як малюк стільки спати вдень не буде. Але в той же час з’являється можливість підзаробити грошей. Це може бути робота копірайтером, дизайнером рекламних банерів. На сайтах для фрілансерів роботи більше, ніж достатньо та ця тенденція все росте з кожним днем. Крім того, можна віддалено працювати менеджером з продажу. Лише кілька разів на день дзвонять люди з приводу консультації або оформлення замовлення. А коли телефон звільняється, з’являється можливість провести час з дитиною.


Кидати чоловікові роботу теж та становитися фрілансером?


Можливий такий варіант, якщо є впевненість у тому, що вийде заробляти для сім’ї таким чином більше. Додаткова перевага: завжди вдома, поруч, якщо буде потрібна терміново будь-яка допомога або якщо станеться щось непередбачене, батьки завжди поруч. Цей етап потрібно гарненько проаналізувати та зрозуміти, що в цій ситуації найкраще: мати стабільну роботу з хорошою заробітною платою, або плаваючий дохід, але постійно бути з родиною. Вирішувати вже Вам!


У всьому цьому найголовніше — тримати баланс між роботою та сім’єю. Потрібно прагнути, щоб сім’я та робота не перетягували Вас кожен на свою сторону, а знаходили рівновагу між собою: хороша, високооплачувана робота, яка дозволяє бути з сім’єю вечорами, по вихідних і святах, яка не буде перекривати доступ до самих близьких і рідних людей.


 


укр.нет

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: