Татова донечка: три важливих правила у вихованні доньки

Наукові дослідження довели: саме тати грають важливу роль як в розумовому розвитку дівчинки, так і в її соціалізації. Дівчата, в яких були хороші відносини з татами, мали набагато менше складнощів з навчанням і соціалізацією в підлітковому віці. Почуття впевненості в собі, почуття гідності багато в чому залежить саме від впливу батька як на сина, так і на дочку.


Цікаво, що незалежно від статі є риси, які краще формуються під впливом матері, і ті, які краще формуються під впливом батька. Як правильно поводитися батькові?


Компліменти
Виявляється, дуже важливо, щоб тати говорили дочкам, що вони красиві. Дівчинці дуже важливо чути компліменти на свою адресу.


Дорослішати з упевненістю в своїй привабливості для дівчинки одна зі складових її як особистості.


Тому батькові на прикладі відносин з мамою важливо показувати як повинен вести себе справжній чоловік. Не варто турбуватися, якщо не вийде зберегти близькі відносини з дочкою, бо дівчатка завжди ближче до мам. У мами свої функції, а у тата — свої, і теплі відносини з татом для дівчинки дуже важливі, просто вони будуть зовсім іншими.


Наукове спостереження: дуже часто доросла дівчина зовсім несвідомо шукає собі супутника, схожого на батька.


Що важливо?
Головна місія: тато може показати дочці, що чоловіча половина не є ворожою, що чоловіки і жінки одночасно різні і рівноцінні. Важливо, щоб батько не кричав на дочку і тим більше не карав фізично. Грубе поводження з боку батька для дівчинки — травма на все життя, це може стати причиною проблем у відносинах з чоловіками в майбутньому. Дівчинку в буквальному сенсі потрібно носити на руках, захоплюватися і заохочувати найменші успіхи.


Загальні інтереси
Часто дівчатка як і хлопчики цікавляться «чоловічими» заняттями. Маленька донька може разом з татом збирати меблі або лагодити машину. Не варто обмежувати її в цьому, адже для неї допомагати татові — велика честь і привід для гордості.


Можна придумати спільне заняття, яке стане спільною традицією. Це може бути гра, в яку дочка грає тільки з татом (наприклад, бій подушками), або щось з повсякденних домашніх справ: прогулянка з собакою, ранкова зарядка або причісування після купання. Головне — робити це разом.


 


медикфорум

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: