Вчені довели шкоду чаю з молоком

Дослідники з Німеччини повідомили, що їм вдалося довести, що чай з молоком небезпечний для здоров’я людей. Їх дослідження показали, що чай з молоком шкодить шлунку, а також викликає утворення піску і каменів в нирках.


Багато хто любить поєднувати ці два напої, проте вчені наполягають на тому, що це може небезпечно для здоров’я і не варто пити чай з додаванням молока, оскільки це може бути шкідливо. Під молоком мається на увазі згущений або кип’ячений продукт. Деякі додають в чай солодке згущене молоко, але це не менш шкідливо, ніж звичайний продукт, оскільки також погано поєднується з чаєм. Вчені говорять про те, що є такі продукти, змішувати які шкідливо для здоров’я. В тому числі, це стосується молока і чаю. Регулярне вживання чаю з молоком призводить до розвитку проблем шлунково-кишкового тракту.


Читати також: Як зменшити шкоду від фастфуду


Під час експерименту вчені пропонували добровольцям пити чай з додаванням різних видів молока. Виявилося що незалежно від того, яке молоко додавалося в чай, травлення порушувалося у всіх.


Наукові співробітники повідомляють, що регулярне вживання напою може викликати утворення піску і каменів в нирках, тому краще відмовитися від такого поєднання на користь чаю з лимоном або чаю з медом, які є більш традиційними не роблять такого негативного впливу на роботу шлунково-кишкового тракту, а також надають позитивний вплив на імунітет людини.


vectornews.net


 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: