Вчені повідомили про новий препарат для лікування грипу

Дослідники з Нью-Йорка повідомили, що їм вдалося створити унікальний препарат, який може стати проривом в лікуванні грипу та застуди.


На даний момент медицина використовує для лікування грипу та застуди такі засоби, які або впливають на імунітет організму або просто прибирають ті симптоми, які можуть турбувати людину, що застуджене і хвора — нежить, температура, озноб, головний біль.


Однак немає ніякого засобу, яка б змогла допомогти при лікування грипу та застуди швидко і дійсно ефективно. Майже всі ліки грунтуються або на різних іммуномодуляторах або на основі вітаміну С і парацетамолу. Нове речовина, відкрита вченими з Нью-Йорка має інший принцип дії. Новий засіб бореться з вірусним захворюванням, і при цьому не створює лікарської стійкості. Відкрита ця формула була випадково, поки назва препарату тільки робоча — BEZ235.


Вчені заявляють, що вони володіють достатніми знаннями про віруси, які викликають зміни в клітинах легенів, тому їм вдалося відкрити такий засіб, який впливає саме на віруси застуди, вбиваючи їх. Так, дослідники відзначають, що ліки здатні відновлювати клітини організму, які були пошкоджені вірусом грипу і знімати не тільки симптоми хвороби, але і відновлювати весь організм, в цілому. Речовина, відкрита вченими, як би звертає назад метаболічні зміни в клітинах, що викликають грип.


 


vectornews.net

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: