Вчені заявили, що куріння викликає аутоімунні захворювання

Вчені заявили, що куріння викликає аутоімунні захворюванняЩе одним небезпечним наслідком куріння датські вчені з центру розсіяного склерозу в Копенгагені назвали зниження імунітету.


В результаті проведених досліджень медики виявили, що сигаретний дим знижує рівень інваріантних T-клітин в слизових оболонках, внаслідок чого зростає чутливість до різних хвороб аутоімунного характеру, коли імунна система сприймає тканини організму, як чужорідні, починаючи з ними боротися.


На думку авторів роботи, цілеспрямовані дослідження в цій області допоможуть виявити механізми небезпечних захворювань, пов’язаних з вживанням тютюну.


Читати також: Вчені довели зв’язок куріння і різних видів раку


Раніше американські і британські соціологи на підставі аналізу даних про розвиток більше 15 тисяч дітей, взятих з бази Британського проекту з вивчення розвитку близнюків (TEDS), змогли простежити вплив віку батька на розвиток навичок спілкування у потомства. medicalnewstoday.com

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: